Dodatki

Zdjęcia panoramiczne 360, wirtualne wycieczki

Wirtualne spacery wycieczki wirtualne, panoramy sferyczne 360°

Zdjęcia panoramiczne 360° to fotografie, które swoim zasięgiem obejmują rozległą przestrzeń, a które składają się co najmniej z dwóch zdjęć. Panoramy tworzone są w taki sposób, by móc uchwycić szerokość obserwacji. Fotografia panoramiczna może być oglądana dokładnie tak samo jak tradycyjne zdjęcie, aczkolwiek możliwość doboru właściwej perspektywy pozwala na swobodne oglądanie tych części zdjęcia, które nas interesują najbardziej.

Dzięki temu zdjęcia panoramiczne 360° pozwalają na zwiększenie poczucia obecności w tych miejscach, które przeglądamy na fotografii. W ten sposób można więc tworzyć tzw. wirtualne wycieczki po konkretnym miejscu. Jest to jednak możliwe tylko wtedy, gdy połączymy ze sobą kilka odpowiednich fotografii.

 Wyróżnia się kilka rodzajów zdjęć panoramicznych: panoramy sferyczne (pozwalają na objęcie zasięgiem 360° w poziomie oraz 180° w pionie, co pozwala na rozglądanie się w każdym kierunku), panoramy dookólne (swoim zasięgiem obejmują 360° w poziomie oraz niewielki fragment pionowego widoku), panoramy częściowe (pozwalają na oglądanie tylko jednego fragmentu widoku sferycznego).

Fotografię panoramiczną 360° najczęściej wykorzystuje się w przypadku przedstawiania nieruchomości, fotografii krajobrazu, fotografii miasta, architektury.

By zrobić dobre zdjęcie panoramiczne, także 360° koniecznością jest posiadanie odpowiednich obiektywów, statywu ze specjalną głowicą panoramiczną oraz dodatkowej głowicy, która połączy statyw z aparatem.

Wykonywaniem profesjonalnych zdjęć panoramicznych 360° zajmuje się nasza firma, gwarantując wysoką jakość fotografii.

Zdjęcia panoramiczne 360° to szereg zalet, z których warto skorzystać. Pozwalają one przede wszystkim na skuteczną promocję oferowanych produktów, w tym usług hotelowych, spa, mieszkań oferowanych przez agencje nieruchomości, towarów (prezentacja 3D w sklepach internetowych). Wielu korzyści dostarczają przede wszystkim tzw. wycieczki wirtualne, które są skutecznym narzędziem promocyjnym dla hoteli, centrów rekreacyjnych, itd.

Gdzie umieścić zdjęcia panoramiczne? Zastosowanie tego typu zdjęć można stosować w stronach internetowych, prezentacjach internaktywnych na płytach cd, czy wielu innych formach reklamy.

Profesionalna oferta tworzenia stron, sklepów i portali internetowych
Zapytaj o wycene, formularz wyceny stworzenia serwisu on-line
Kontakt z nami
Zobacz także:

Tworzenie sklepów Internetowych Tworzenie sklepów Internetowych

E-commerce (handel elektroniczny) to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce segmentów sprzedaży internetowej. By móc jednak prowadzić działalność on-line, koniecznością jest posiadanie sklepu internetowego - profesjonalnie...

Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych

By móc zaistnieć w sieci, koniecznością jest posiadanie swojej "wizytówki" w Internecie. Niezbędne jest więc tworzenie stron www / internetowych. To zaś może przełożyć się na sukces firmy, pod warunkiem, że dana strona...

WOM marketing WOM marketing

WOM (Word OF Mouth) marketing to nic innego jak marketing szeptany, który w ostatnim czasie jest niezwykle bardzo popularny. Pod tym pojęciem kryją się wszelkie działania marketingowe, których celem jest stymulowanie bądź prowokowanie...

WWW (World Wide Web) WWW (World Wide Web)

WWW (World Wide Web) stanowi multimedialny, hipertekstowy, a zarazem sieciowy (TCP/IP) system informacyjny. Jego działanie opiera się na ogólnodostępnych, otwartych standardach wyznaczonych przez W3C (World Wide Web Consortium) - organizację...
Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mail:

500 - 040 - 666