Oferta

Usługi reklamowe

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Usługi reklamoweOferujemy kompleksową obsługę Państwa firm w zakresie reklamy. Kreujemy wizerunek firm i produktów od podstaw - poprzez kreację, projektowanie i produkcję materiałów reklamowych, zarówno drukowanych, jak i przeznaczonych do publikacji w internecie.

Tworzymy spójne systemy identyfikacji wizualnej firm począwszy od logotypów, poprzez wizytówki, papiery firmowe, broszury, katalogi, teczki, plakaty, ulotki czy kalendarze a na stronach www skończywszy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą reklamową:

1. Logotyp

Nowoczesne i profesjonalnie zaprojektowane logo nada Państwa firmie oraz produktom niepowtarzalnego charakteru, co przełoży się na rozpoznawalność marki na rynku.  Charakter znaku dopasujemy tak, aby wpisywał się w daną branżę
i spełniał Państwa oczekiwania. Każdorazowo przedstawiamy kilka alternatywnych wariantów znaku, ale to Państwo dokonują wyboru. Służymy radą, jesteśmy otwarci na sugestie, bo wiemy, jaką wagę ma wybór odpowiedniego logotypu.
 

2. Wizytówka

W nawiązaniu do formy i charakterystycznych cech logotypu zaprojektujemy oryginalną, przejrzystą i czytelną wizytówkę. To pierwszy materiał reklamowy, z którym spotykają się Państwa kontrahenci – musi być zapamiętywalny!
 

3. Papier firmowy, koperty, teczki

Papier firmowy, koperta oraz teczka - wraz z wizytówką i logotypem składają się na podstawowy zestaw materiałów reklamowych, które stworzą wizerunek Państwa firmy, stanowiąc jednocześnie niezbędne narzędzia codziennej pracy. Zaprojektowane akcydensy będą spełniały funkcję użytkową, a poprzez unikalny, spójny charakter posłużą łatwej identyfikacji firmy – przecież o to właśnie chodzi!
 

4. Ulotki i plakaty

Drukowane materiały reklamowe w dowolnych kształtach i formatach, zaprojektowane tak, by przyciągnąć oko Klienta i skłonić do skorzystania z Państwa usług.
 

5. Katalogi, foldery, broszury

Wydawnictwa ofertowe, reklamowe, informacyjne czy wizerunkowe – oferujemy kompleksową kreację każdego rodzaju publikacji - od projektu, składu, redakcji tekstów po druk.
 

6. Gadżety reklamowe

Dodatkowo oferujemy kreację gadżetów firmowych, również noszących znamiona marki – kolor spójny z kolorem logotypu, charakterystyczna forma czy motyw. Proponujemy długopisy, podkładki pod mysz, kubki firmowe, koszulki oraz każdy inny nośnik, na którym można umieścić Państwa logo.

Nasze portfolio, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Kontakt z nami