Oferta

Tworzenie sklepów internetowych

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Profesionalny sklep internetowy

Wraz z uzyskaniem powszechnego dostępu do Internetu oraz popularyzacją usług wykonywanych za jego pośrednictwem obserwujemy dynamiczny wzrost liczby Internautów co raz częściej korzystających z e-zakupów.

Jedną z najbardziej powszechnych form sprzedaży stał się sklep internetowy, częstokroć wspierający już istniejący podmiot, ale nierzadko stanowiący główną formę kontaktu z Klientem. Konkurencja na rynku e-sprzedaży gwałtownie rośnie, więc jeśli myślą Państwo o rozpoczęciu tego typu działalności oferujemy Państwu fachową pomoc oraz niezbędne oprogramowanie.


Tworzone przez nas aplikacje sprzedażowe w postaci sklepów internetowych zapewniają administratorom bezproblemowe zarządzanie zawartością, a klientowi umożliwią łatwe i intuicyjne dokonywanie zakupów. Aplikacja umożliwia przejrzystą prezentację oferty, pełną obsługę produktów, kategorii produktów, producentów, jak i zarządzanie listą klientów oraz listą zamówień. Naszym Klientom proponujemy szereg funkcjonalności oraz ułatwień w codziennym handlu w Internecie.

Wraz z wciąż rosnącym doświadczeniem w branży e-commerce, pracujemy nad nowymi możliwościami naszych aplikacji. Dodatkowymi usługami w zakresie sklepów internetowych są integracje z systemami płatności on-line oraz z porównywarkami cen – tego rodzaju funkcjonalności stanowią niepodważalny atut e-sklepu.

Proces tworzenia sklepu internetowego jest podobny jak w przypadku procesu powstawania strony www: przeprowadzamy szczegółowy wywiad, gromadzimy niezbędne dane, by stworzyć aplikację idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i charakteru e-przedsięwzięcia.

Doradzamy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi Klientami na etapie projektowania i programowania aplikacji. Etap wdrażania projektu łączymy ze szczegółowym instruktażem obsługi aplikacji, prowadzenia i zarządzania zawartością e-sklepu za pomocą profesjonalnego i rozbudowanego panelu administracyjnego.

Ponadto, przez okres 12 miesięcy zapewniamy bezpłatną pomoc oraz doradztwo w zakresie funkcjonalności serwisu.
 
Nasze portfolio, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Kontakt z nami