Dodatki

Tworzenie sklepów Internetowych

E-commerce, tworzenie sklepów internetowych, systemów sprzedaży w internecie

E-commerce (handel elektroniczny) to jeden z najszybciej rozwijających się w Polsce segmentów sprzedaży internetowej. By móc jednak prowadzić działalność on-line, koniecznością jest posiadanie sklepu internetowego - profesjonalnie zbudowanego.


Tworzenie sklepów internetowych obejmuje przede wszystkim odpowiednie oprogramowanie pozwalające na zarządzanie zamówieniami oraz klientami, budowę asortymentu sklepu internetowego  (zarządzenia produktami, magazynem), płatności, integrację z firmami kurierskimi, dzięki czemu możliwe jest monitorowanie przesyłki. W tworzeniu sklepów internetowych niemałe znaczenie ma jego szata graficzna - do wyboru są gotowe skórki, natomiast położenie koszyka, boxu logowania klienta, listy kategorii można dostosowywać do indywidualnych potrzeb.

Atrakcyjny i przyjazny dla potencjalnych klientów wygląd sklepu internetowego przyczynia się do zwiększenia sprzedaży, dzięki łatwości robienia zakupów. Aplikacje sprzedażowe pozwalają na przejrzyste przedstawienie oferty (szczegółowe opisy produktów) z podziałem na kategorie, producentów.
 

Tworzeniem sklepów internetowych na wysokim poziomie, które pozwalają na osiągnięcie sukcesu i pozostawienie w tle konkurencji zajmuje się nasza firma.

Dlaczego warto stworzyć swój własny sklep internetowy? Korzyści, jakie płyną ze sprzedaży za pośrednictwem sieci jest wiele zarówno dla firm sprzedających, jak i klientów korzystających z ich usług. Dla firm oferujących swoje produkty przez Internet korzyści z e-commerce to przede wszystkim: ograniczenie kosztów, elastyczność i dopasowywanie się do potrzeb klientów, stały i lepszy dostęp do nowych klientów, wzrost poziomu sprzedaży.

Dla klientów zaś e-commerce to przede wszystkim: wygoda, znaczna oszczędność czasu, możliwość lepszego i dokładniejszego zapoznania się z ofertą (sklepy on-line otwarte są całą dobę, siedem dni w tygodniu).

Profesionalna oferta tworzenia stron, sklepów i portali internetowych
Zapytaj o wycene, formularz wyceny stworzenia serwisu on-line
Kontakt z nami
Zobacz także:

System CMS System CMS

Nawet najlepsza strona internetowa to nie wszystko. Koniecznością jest stałe uaktualnianie informacji w niej zawartych. By ułatwić i znacznie przyspieszyć proces wprowadzania nowych treści na stronę powstał system zarządzania treścią, z...

Szablony aukcji Allegro.pl Szablony aukcji Allegro.pl

Handel za pośrednictwem internetu staje się coraz bardziej powszechny. Powstaje wiele sklepów w sieci, a aukcje internetowe na jednym z najbardziej znanych portali aukcyjnych - Allegro.pl mają mnóstwo zwolenników.   By...

Tworzenie stron internetowych Tworzenie stron internetowych

By móc zaistnieć w sieci, koniecznością jest posiadanie swojej "wizytówki" w Internecie. Niezbędne jest więc tworzenie stron www / internetowych. To zaś może przełożyć się na sukces firmy, pod warunkiem, że dana strona...

WOM marketing WOM marketing

WOM (Word OF Mouth) marketing to nic innego jak marketing szeptany, który w ostatnim czasie jest niezwykle bardzo popularny. Pod tym pojęciem kryją się wszelkie działania marketingowe, których celem jest stymulowanie bądź prowokowanie...
Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mail:

500 - 040 - 666