Dodatki

Strony korporacyjne

Tworzenie korporacyjnych stron interntowych, serwisy dla spółek akcyjnych

Korporacyjne strony internetowe, choć są podobne do tradycyjnych portali, znacznie od nich odbiegają. Przede wszystkim przeznaczone są do konkretnej grupy odbiorców - klientów i inwestorów związanych z daną branżą. A to dlatego, że wyróżnikiem stron korporacyjnych jest ich treść - pisana językiem specjalistycznym, nierzadko mało zrozumiałym dla laika w temacie.
 

By internetowe strony korporacyjne mogły spełnić swoje zadanie, muszą być niejako „szyte na miarę”, czyli muszą być dostosowane do potrzeb i oczekiwań odbiorców. Serwisy korporacyjne budowane są na bazach danych, wykorzystując wiele aplikacji i narzędzi, co ma na celu usprawnienie kontaktów między klientami z inwestorami. Nie bez znaczenia jest także zapewnienie odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa dostępu oraz danych.
 

Bardzo często korporacyjne strony internetowe to witryny oparte na przyjaznym systemie CMS, wyposażone w narzędzia pozwalające na sprawną obsługę i budowanie pozytywnych relacji z inwestorami, wyposażone w interaktywne elementy, których celem jest wspieranie i ulepszanie kontaktów z klientami.
 

Ważne jest zatem, by strony korporacyjne posiadały możliwość szybkiej i efektywnej obsługi klientów. Na stronie powinien znaleźć się formularz kontaktowy, pozwalający na wysłanie zapytania, formularz reklamacji.
 

Ze względu na złożoność budowy strony korporacyjnej oraz charakter serwisu, nie jest ona systematycznie aktualizowania. Koniecznością jest jednak zadbanie o to, by w zakładce „aktualności” znajdowały się aktualne treści, natomiast codzienna modyfikacja opisów produktów nie jest wymagana.
 

Strony korporacyjne powinny posiadać stosowną szatę graficzną. Powinna być minimalistyczna, bez niepotrzebnych animacji, estetyczna. Powinna opierać się na intuicyjnym menu - zakładki poszczególnych podstron powinny być odpowiednio zatytułowane, by klient czy inwestor natychmiast odnalazł to, co go interesuje. Musi być w pełni funkcjonalna. Strona korporacyjna powinna zachęcać do współpracy, dlatego tak ważne jest to, by jej stworzenie zlecić profesjonalistom. 

Profesionalna oferta tworzenia stron, sklepów i portali internetowych
Zapytaj o wycene, formularz wyceny stworzenia serwisu on-line
Kontakt z nami
Zobacz także:

Strony internetowe dla hurtowni Strony internetowe dla hurtowni

Działalność hurtowni to handel na znacznie szerszą skalę, aniżeli sprzedaż detaliczna. Ważne jest, by dotrzeć do wielu potencjalnych kontrahentów. Dlatego istotne jest odpowiednie zaprezentowanie swojej oferty. A ponieważ e-commerce, czyli...

Strony internetowe dla restauracji Strony internetowe dla restauracji

Strony internetowe dla restauracji, w dobie rozwijającego się Internetu, są koniecznością jeśli dane przedsiębiorstwo chce zaistnieć w świadomości klientów. Gdy konkurencja w branży gastronomicznej jest spora liczy się nie tylko...

Strony Www Strony Www

Strony www to dokumenty, które zostały utworzone w jednej z odmian języka SGML (Standard Generalized Markup Language) - XML bądź HTML. Dokument pobierany jest z pliku, który został zapisany na dysku lokalnym komputera lub na serwerze...

System CMS System CMS

Nawet najlepsza strona internetowa to nie wszystko. Koniecznością jest stałe uaktualnianie informacji w niej zawartych. By ułatwić i znacznie przyspieszyć proces wprowadzania nowych treści na stronę powstał system zarządzania treścią, z...
Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mail:

500 - 040 - 666