Dodatki

Agencja interaktywna

Agencja wykonująca profesionalne usługi reklamowe w Internecie

Wraz z rozpowszechnieniem Internetu, coraz większą popularnością cieszą się agencje interaktywne. Najbardziej ogólna definicja mówi, że są to firmy, które zajmują się szeroko pojętą działalnością wykorzystującą ogólnodostępne narzędzia internetowe.

Można powiedzieć, że wykształciła się ona z agencji reklamowej, która działa w mediach „tradycyjnych”. Do zakresu usług agencji interaktywnych należy przede wszystkim tworzenie wizerunku danej firmy w sieci. Wiadomo bowiem, że dzisiejsze - mniejsze lub większe - przedsiębiorstwa, bez względu na rodzaj wykonywanej działalności - jeśli nie istnieją w Internecie, dla potencjalnych klientów także nie istnieją.

W ofercie agencji interaktywnych mogą znaleźć się między innymi usługi, do których zalicza się tworzenie stron www oraz projektowanie stron www. W zależności od branży klienta, agencje interaktywne mogą przygotować proste strony, jak i zarówno skomplikowane i dość rozbudowane serwisy i portale. Zgodnie z oczekiwaniami, agencje interaktywne mogą również oferować kompleksowe tworzenie aplikacji internetowych (np. systemy CMS).

Oferta agencji interaktywnych może również obejmować nie tylko przygotowanie, ale przede wszystkim realizację kampanii marketingowej w Internecie. Nie da się bowiem ukryć, że sieć jest doskonałym narzędziem, który umożliwia dotarcie do szerokiego grona potencjalnych klientów. W ramach tej usługi możliwe jest również prowadzenie kampanii reklamowej za pośrednictwem portali społecznościowych (tzw. social media), np. Facebook, NK, Blip, Twitter.

Agencje interaktywne świadczą również usługi w zakresie pozycjonowania oraz optymalizacji serwisów internetowych, zwiększając tym samym szanse danej firmy na zaistnienie w sieci.

W ramach działalności, agencje interaktywne prowadzą również konsulting oraz doradztwo internetowe związane między innymi z zagadnieniami marketingu w Internecie. 

Profesionalna oferta tworzenia stron, sklepów i portali internetowych
Zapytaj o wycene, formularz wyceny stworzenia serwisu on-line
Kontakt z nami
Zobacz także:

Agencja interaktywna - Katowice Agencja interaktywna - Katowice

Katowice jako stolica Górnego Śląska to miasto, w którym działa jedna z najlepszych agencji interaktywnych. Jej celem jest przede wszystkim umożliwienie danej firmie wypłynięcie na szerokie wody Internetu. Specjalizuje się w kreowaniu...

Aplikacje na Facebooka Aplikacje na Facebooka

Facebook jest jednym z najbardziej popularnych portali społecznościowych. Choć z pozoru jest to mało skomplikowana strona internetowa, tak naprawdę składa się na nią złożony system, który tworzą specjalne aplikacje na...

B2B B2B

B2B, z angielskiego Business to Business, to relacja, która występuje pomiędzy firmą a partnerami, pośrednikami czy punktami świadczącymi określone usługi bądź oferujące konkretne towary. To inaczej współpraca biznesowa między...

B2C B2C

B2C, z angielskiego Business To Consumer, to relacja występująca między firmą a końcowym klientem. W związku z powszechnym dostępem do Internetu relacja B2C opiera się na usługach realizowanych w sposób elektroniczny, które obejmują...
Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mail:

500 - 040 - 666