Profesionalny system zarządzania treścią

Nawet najlepsza strona internetowa to nie wszystko. Koniecznością jest stałe uaktualnianie informacji w niej zawartych. By ułatwić i znacznie przyspieszyć proces wprowadzania nowych treści na stronę powstał system zarządzania treścią, z angielskiego Content Management System, w skrócie CMS.

Na system CMS składa się aplikacja internetowa, która umożliwia stworzenie serwisu www oraz jego aktualizację oraz rozbudowę za pomocą prostych w obsłudze interfejsów użytkownika, na które składają się proste strony - rozbudowane moduły oraz formularze. Aplikacja uruchamiana jest za pośrednictwem Internetu.

Systemy CMS oparte są na bazach danych, a tworzone są w językach: JSP, ASP, PHP, Python.
Zaletą systemów CMS jest ich intuicyjność, dzięki czemu każda osoba, nawet ta, która nie zna specjalistycznej wiedzy będzie w stanie wprowadzać zmiany w treści na stronie internetowej. Natomiast osoby, które posiadają właściwą wiedzę informatyczną mają możliwość na samodzielnie stworzenie odpowiednich modułów, wypełnianych następnie przez osoby odpowiedzialne za zarządzenie treścią i jej uaktualnianiem.

Systemy CMS mogą być chronione hasłem, dzięki czemu dostęp do „wnętrza” strony internetowej niemożliwy jest dla osób z zewnętrz.

Wszystkim zainteresowanym systemami zarządzania treścią w sposób szybki i łatwy oferujemy CMS - system posiadający wiele zalet.

Jakie korzyści płyną z posiadania systemu CMS?

 • możliwość zarządzania strukturą strony wraz z możliwością tworzenia kolejnych podstron,
   
 • możliwość zarządzania artykułami oraz wprowadzania dowolnego formatowania tekstu jak w najbardziej popularnych edytorach, takich jak: MS Word czy OpenOfficeWrite,
   
 • możliwość zarządzania poszczególnymi elementami pojawiającymi się w witrynie,
   
 • możliwość monitorowania statystyk odwiedzin strony,
   
 • możliwość sprawnego aktualizowania treści przez osoby nie mające odpowiedniej wiedzy informatycznej,
   
 • możliwość nadania dostępu konkretnemu użytkownikowi do pracy nad konkretnym działem,
   
 • możliwość modyfikowania zawartości strony przez kilku użytkowników jednocześnie.
Powrót do listy
Ocena: 4,90 (Ilość głosów: 123)
Nie czekaj dłużej!

Stwórzmy coś wspólnie. Opowiedz nam o swoim pomyśle, odpowiedz na kilka pytań (jesteśmy dociekliwi!) a potem… rozsiądź się wygodnie w fotelu i czekaj na efekty. Twój projekt jest już w drodze. Przekonaliśmy Cię?