Oferta

Projektowanie logotypów

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Projekt graficzny logotypuDobrze zaprojektowany i charakterystyczny logotyp jest Państwa najlepszą wizytówką. Przy obecnej konkurencji oraz podobnym poziomie świadczonych usług czy oferowanych produktów  marki wygrywają charakterystycznym, rozpoznawalnym wizerunkiem.

Logotyp to punkt wyjścia dla pozycjonowania marki oraz pierwsza informacja o charakterze firmy. Dobrze zaprojektowany znak łatwo wpada w oko i pamięć, budzi odpowiednie, pożądane z marką skojarzenia oraz daje się swobodnie stosować na wszelkiego rodzaju nośnikach reklamowych.

Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze swojego znaku firmowego, zapraszamy do kontaktu. Przeprowadzimy szczegółową rozmowę, która pozwoli na pełne rozpoznanie Państwa potrzeb i zaprojektowanie logotypu, który sprosta rynkowym wymaganiom.

Jeśli posiadają Państwo logotyp, który dawno stracił swój urok, a jego graficzna forma nie przetrwała próby czasu i nie spełnia swojej funkcji możemy zaproponować Państwu jego restylizację.

Wiemy, że Konsumenci przywiązują się do znaków – drastyczna zmiana wizerunku nie zawsze działa na korzyść marki, dlatego proponujemy dokonanie niezbędnych korekt w istniejącym znaku, takich jak poprawa liternictwa, unowocześnienie formy, lifting kolorystyki.

Korzyści posiadania logo zaprojektowanego przez naszych doświadczonych grafików:
  • Reprezentacyjność - logo jest pierwszym reprezentantem firmy, które ma odzwierciedlać osobowość i misję firmy,
  • Oryginalność - niestandardowy projekt logo wyróżni plakat, wizytówkę i stronę internetową w tłumie innych,
  • Styl - dobre logo stworzone w oparciu o zasady kompozycji i nowoczesny design będzie służyć firmie nawet przez 100 lat,
  • Atrakcyjność - bardzo dobre logo przyciągnie uwagę, podniesie wartość marki w oczach potencjalnego klienta.
Nasze portfolio, zapraszamy do zapoznania się z naszymi realizacjami.
Kontakt z nami