Oferta

Prezentacje multimedialne

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Prezentacje interaktywnePrezentacja multimedialna to interaktywne narzędzie służące do prezentacji produktów, firm, usług, planów sprzedażowych, strategii marketingowych, treści wykładu, referatów, wyników badań i innych opracowań. Tej nowoczesnej formie komunikowania się z odbiorcą towarzyszy szereg wspierających przekaz elementów takich jak rysunki, zdjęcia, dźwięki, podkład muzyczny, mówiony tekst, animacje, ruchome teksty czy filmy.
 
Audiowizualna, interaktywna forma prezentacji, poprzez bogactwo i różnorodność zastosowanych środków stanowi atrakcyjny i efektywny sposób dotarcia do Klienta. To nowoczesny sposób na kreowanie wizerunku firmy, sprzedaż usług, prezentację oferty oraz innych, dowolnych treści.


Korzyści:

  • atrakcyjny wizualnie sposób przekazywania wszelkiego rodzaju treści z możliwością wykorzystania szerokiej gamy środków wspierających przekaz (dźwięk, obraz, film, animacja, grafika etc.)
  • pełna interaktywność prezentacji zapewnia wielopoziomowe dotarcie do odbiorcy – synergiczne działanie elementów wzmaga przekaz a różnorodność środków pozwoli na indywidualny sposób zapoznania się z treścią oraz możliwość powrotu do dowolnego jej momentu.
  • mobilność – prezentację można udostępnić w Internecie jako stały element strony www lub jako plik do pobrania; prezentację multimedialną można również dostarczyć na płycie CD, które wraz z innymi materiałami reklamowymi stanowić będzie atrakcyjny element wspierający sprzedaż lub promujący konkretne treści.
  • szybkie i tanie powielanie prezentacji – w przeciwieństwie do druku prezentacja to niskie koszty produkcji przy niezmiennie wysokiej jakości oraz szybkie, samodzielne i w dowolnie wybranym terminie powielenie.

Cele:

  • efektywne narzędzie pracy dla przedstawicieli handlowych oraz reprezentantów firm –  synergiczne działanie różnorodnych elementów prezentacji zapewni większą skuteczność dotarcia przekazu, co przełoży się na odbiór Państwa firmy w oczach potencjalnych Kontrahentów.
  • interaktywny katalog / broszura – płyta CD wraz z prezentacją stanowi oprócz innych materiałów reklamowych nowoczesny element promocji firmy, dzięki któremu Klient ma stały dostęp do Państwa oferty.
  • publiczne prezentacje oferty – prezentacja multimedialna to doskonałe narzędzie wspierające wystąpienia publiczne – pomaga zwizualizować przedstawiane treści i w sposób przystępny wspomóc przyswojenie materiałów; doskonale sprawdza się na konferencjach, panelach dyskusyjnych, odczytach czy seminariach.

Prezentacja multimedialna dostarczana na różnego rodzaju nośnikach cyfrowych (takich jak płyty CD, DVD czy wizytówki interaktywne) lub udostępniana w Internecie to nowoczesne narzędzie reklamowe.
Oprócz stron www, prezentacja multimiedialna stanowi jedną z najbardziej zaawansowanych technologicznie i jednocześnie atrakcyjnych form komunikacji z Klientem.

Prezentacje przygotowane do rozpowszechniania na płytach CD i DVD dodatkowo posiadają profesjonalną oprawę w postaci atrakcyjnie zaprojektowanego opakowania oraz nadruku na płycie. Prezentacja wraz z odpowiednią oprawą stanowi jedno z najbardziej skutecznych i jednocześnie relatywnie tanich narzędzi autopromocji.

Wszystkim z Państwa, dla których posiadanie w pełni profesjonalnych materiałów ofertowych i wizerunkowych to podstawa, zapraszamy na konsultacje. Służymy wiedzą i doświadczeniem. Doradzimy jak za pośrednictwem multimediów dotrzeć z przekazem do odbiorców i osiągnąć pożądane efekty. 

Dobrze przygotowana prezentacja nigdy nie przechodzi bez echa.