Oferta

Pozycjonowanie

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
 
Widoczność w sieci, a szczególnie w wynikach wyszukiwarki Google to absolutna konieczność, jeżeli chodzi o marketing internetowy we współczesnych czasach. Wysokie pozycje w wyszukiwarce w naturalny sposób zapewniają nowych klientów oraz sprawiają, że marka zyskuje zaufanie konsumentów. Aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze wyniki, posługujemy się wieloma technikami nowoczesnego marketingu. Do najbardziej skutecznych zaliczamy optymalizację strony, content marketing oraz link building. 
 
  • Skutecznie przeprowadzona optymalizacja strony internetowej pozwala na osiągnięcie wyższych wartości dla mechanizmów Google, co znacznie przekłada się na jej czytelność i miejsce w sieci. Na proces optymalizacyjny składają się takie działania jak dostosowywanie treści na stronie, budowanie właściwej i ciekawej kompozycji, a także eliminacja elementów technicznych, które niekorzystnie wpływają na jej widoczność.
     
  • Link building jest jedną z najważniejszych czynności w działaniach SEO. Odpowiednio poprowadzone linki, prowadzące do pozycjonowanej witryny gwarantują wzrost jej wartości, a tym samym zwiększenie jej widoczności. Wyprowadzanie wartościowych linków zdecydowanie pomaga w osiągnięciu wysokich pozycji.
     
  • Content marketing ma na celu tworzenie wartościowych, unikalnych tekstów i treści SEO, dzięki którym roboty Google uznają witrynę za oryginalną, co daje jej większą widoczność. Teksty przygotowywane są przez specjalnych copywriterów, którzy dostosowują ich zawartość do potrzeb prowadzonej kampanii reklamowej.
 
Internet jest środowiskiem niezwykle dynamicznym, dlatego stała kontrola prowadzonych działań jest niezbędna do osiągnięcia sukcesu i wypozycjonowania naszej witryny na pierwsze strony wyników wyszukiwań. Nasi specjaliści codziennie analizują pozyskane dane i dostosowują swoje działania do zmieniających się okoliczności, dlatego mają Państwo pewność, że cały proces pozycjonowania jest nadzorowany i prowadzony w skrupulatny i dokładny sposób. Używane przez nas techniki są bezpieczne i sprawdzone, dzięki czemu podczas naszych działań nie występują sytuacje, w których efekty są odwrotne do zamierzonych. Do naszych zadań należy także monitorowanie konkurencji, dzięki czemu łatwiej podjąć nam odpowiednie środki. 
 
Każdego miesiąca otrzymają od nas Państwo kompletną dokumentację zawierającą raporty z wykonanych przez nas operacji oraz zestawienie uzyskanych wyników.