O nas

Referencje

Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami napisanymi przez naszych Klientów. Państwa pozytywne opinie o naszej pracy
i firmie to najlepsza miara odniesionego sukcesu. Za uznanie i otrzymane referencje serdecznie dziękujemy. Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Firma Undicom.pl opracowała dla Ministerstwa treść i formę graficzną dwóch broszur informacyjnych, dotyczących bezpieczeństwa dzieci w sieci (...) Polecamy firmę Undicom.pl, jako wykonawcę solidnego, kreatywnego i odpowiadającego na zapotrzebowanie Klienta.

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji
Justyna Romanowska, Zastępca Dyrektora
Jednostka wojskowa Lubliniec

Usługa została zrealizowana bez zastrzeżeń, na każdym etapie realizacji pracownicy firmy służyli radą i fachową wiedzą.
Polecamy firmę UNDICOM.PL, jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty.

Jednostka wojskowa Lubliniec
Dowódca Jednostki Wojskowej Nr 4101 w Lublińcy, płk Wiesław Kukuła
Kompania Piwowarska S.A.

Rekomendujemy firmę Undicom.pl jako profesjonalnego partnera
w zakresie tworzenia sklepu internetowego. Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Undicom.pl. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal owocowała profesjonalnym
i sympatycznym kontaktem oraz utrzymaniem wysokiej jakości świadczonych usług.

Kompania Piwowarska S.A.
Grzegorz Drob, Młodszy Manager SiRK
Agora

Rekomendujemy współpracę z firmą Undicom.pl w ramach tworzenia unikatowych rozwiązań internetowych. Stworzony przez firmę serwis internetowy Śląskie. Tu warto studiować! spełnił nasze oczekiwania, jak i naszych wymagających klientów. Undicom.pl nie ograniczył się tylko do realizacji naszych pomysłów, ale także proponowała ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, współtworząc projekt. Profesjonalizm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta, cechy, które sprawiają , że szczerze polecamy współpracę z firma Undicom.pl.

Agora
Marcin Szubert, Kierownik Sprzedaży
TVS

Firma UNDICOM przeprowadziła dla Telewizji TVS kompleksowy proces związany z wykonaniem portalu internetowego - począwszy od analizy potrzeb,porzez stworzenie projektu a skończywszy na opiece serwisowej oraz administracji strony.
Efekt pracy UNDICOM spełnia wszystkie nasze wymagania. Zaangażowanie, terminowość oraz rzetelne podejście do wykonywanego zlecenia to tylko niektóre z zalet charakteryzujących Firmę. Stąd też rekomendujemy UNDICOM jako profesjonalnego Partnera w zakresie projektowania portali internetowych. Nasza dotychczasowa współpraca zaowocowała bardzo zadowalającym efektem i daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.

TVS
Małgorzata Piechoczek, Pełnomocnik Zarządu Dyrektor
Piast Gliwicki Klub Sportowy

Z firmą Undicom rozpoczęliśmy współpracę w zakresie stworzenia od podstaw nowej oficjalnej witryny internetowej Piasta Gliwice. Dzięki fachowości, doświadczeniu i innowacyjnym rozwiązaniom otrzymaliśmy nowocześnie zaprojektowany serwis www, spełniający oczekiwania Klubu oraz Kibiców. Pracownicy Undicomu charakteryzują się profesjonalnym podejściem do Klienta.

Piast Gliwicki Klub Sportowy
Przemysław Plisz, Dyrektor ds. Marketingu
Merida Polska Sp. z o.o.

Rzeczowe sugestie pracowników Undicom.pl wzbogaciły układ i funkcjonalność naszej strony www. Jesteśmy bardzo zadowoleni
ze współpracy, polegamy na ich zaangażowaniu i terminowości podczas wykonywania zleconych zadań. Szczególnie satysfakcjonujący jest prosty w obsłudze panel zarządzania treścią na stronie www, jak również łatwe dokonywanie zmian, korekt i aktualizacji informacji. Reasumując, szczerze polecamy profesjonalistę w swojej branży – Undicom.pl.

Merida Polska Sp. z o.o.
Renata Góral, Marketing Manager
Rosomak S.A.
Firma Undicom.pl zaprojektowała i wykonała nową stronę internetową Rosomak S.A., realizując wszystkie oczekiwania spółki w tym zakresie.
Cały proces tworzenia witryny przebiegał płynnie i szybko, a przedstawiciele Undicom.pl wykazali się dużą wiedzą, doświadczeniem i kreatywnością...
Rosomak S.A.
Maciej Przybyła, Dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu, Członek Zarządu
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Niniejszym poświadczamy, że:
Wykonawca, tj. Undicom.pl Michał Unold z siedzibą przy ulicy Kościuszki 1c w Gliwicach, wykonał zlecenie Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. z siedzibą przy ulicy Mszczonowskiej 4 w Warszawie... Usługa została wykonana z zachowaniem należytej staranności.
Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Przemysław Kotwicki, Pion Zakupów, Zastępca Dyrektora
MKS Dąbrowa Górnicza

Miejski Klub Sportowy S.A. zrealizował poprzez partnerską współpracę z firmą UNDICOM.PL nową oficjalną stronę internetową klubu znajdującą się pod adresem www.mks.dabrowa.pl. Firma Undicom.pl zastosowała przyjazny dla użytkownika system CMS, umożliwiający samodzielne dodawanie stron. Dostosowywała się do potrzeb klubu, zapytań oraz dodatkowych spostrzeżeń , dzięki niej zwiększyła się jakość oficjalnego serwisu internetowego www.mks.dabrowa.pl.

MKS Dąbrowa Górnicza
Koordynator ds. marketingu i biznesu Miron Juchimiuk
Tyski Sport S.A.

Firma Undicom.pl wykonała dla nas serwis internetowy, który spełnia nasze wszystkie założenia. W trakcie realizacji mogliśmy liczyć na fachowe doradztwo, wspracie i propozycję najlepszych rozwiązań. W przyszłości bedziemy dalej współpracować z firmą Undicom.pl, ponieważ jest rzetelnym i profesjonalnym partnerem.

Tyski Sport S.A.
Dyrektor Marketingu Tyski Sport S.A. Jolanta Mrówczyńska
Walcownia Metali Niezależnych ”Łabędy” Spółka Akcyjna

Doświadczenie, wiedza, terminowość i zaangażowane Personelu  wpłynęło na spełnienie naszych oczekiwań w ramach realizowanego projektu. Indywidualne podejście do klienta oraz elastyczna reakcja na zmiany to cechy dla których  warto współpracować z firmą UNDICOM.PL.

Walcownia Metali Niezależnych ”Łabędy” Spółka Akcyjna
Międzyszkolny Ośrodek Sportowy

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy w Katowicach dziękuje bardzo pracownikom Undicom.pl za terminowe wykonanie strony internetowej. Podczas tworzenia strony wszelkie sugestie dotyczące realizacji projektu były szybko, sprawnie i terminowo realizowane. Z uwagi na fakt, iż strona została wykonana szybko i profesjonalnie pod względem graficznym jak i funkcjonalnym polecamy usługi firmy Undicom.pl jako twórczego i solidnego partnera do współpracy.  

Międzyszkolny Ośrodek Sportowy
Dyrektor, Mgr. Andrzej Kodura
MASKPOL S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego
Współpraca przebiegała na najwyższym poziomie. Zespół Undicom.pl elastycznie reagował na nasze potrzeby, wykazując się dużym profesjonalizmem w działaniu. Firma Undicom.pl wyróżnia się otwartym podejściem do Klienta, pomysłowością, starannością oraz dbałością o szczegóły. Firma Undicom.pl jest rzetelnym i godnym polecenia wykonawcą.
MASKPOL S.A. Przedsiębiorstwo Sprzętu Ochronnego
Ładysław Piasecki
SI-eCommerce Sp. z o.o.
Bez wahania polecamy współpracę z agencją Undicom.pl. Zrealizowane przez nich zlecenie udowadnia, że to profesjonalna firma z doświadczeniem i kreatywnym podejściem do projektów.
SI-eCommerce Sp. z o.o.
Tomasz Skrabalak, Dyrektor
F.B.D Dariusz Górecki, Romana Górecka s.j.
Profesjonalne podejście, bezproblemowa komunikacja, kreatywne pomysły i doskonała jakość wykonana - tak pokrótce można opisać współpracę z agencją Undicom.pl
F.B.D Dariusz Górecki, Romana Górecka s.j.
Dariusz Górecki, Romana Górecka, Wspólnicy
CommLED Solutions Sp. z o.o.
Rzetelna analiza potrzeb, nieszablonowe rozwiązania, pełen profesjonalizm oraz dużo pozytywnej energii sprawiło, że otrzymaliśmy usługi dopasowane do naszych oczekiwań.
Bez wahania ponownie podjęlibyśmy współpracę z Undicom.pl, mając pewność, że wszystkie usługi zostaną zrezalizowane na najwyższym poziomie.
CommLED Solutions Sp. z o.o.
Prezes Zarządu, Tomasz Rusinowski
Aquadrom Sp. z o.o.
Profesjonalne podejście, szybkie reagowanie na nasze prośby sprawiły, że współpraca przebiegła bardzo sprawnie. Zależało nam na uzyskaniu nowoczesnej strony internetowej z atrakcyjną szatą graficzną, dopracowanej także w kwestii technicznej. Taki efekt udało się nam osiągnąć.
Aquadrom Sp. z o.o.
Prezes Zarządu, Marta Malik
Poarma

Firmie Undicom.pl powierzyliśmy zaprojektowanie i wykonanie trzech stron internetowych. W efekcie powstały dostosowane do naszych wymagań technicznych serwisy internetowe.  Pracownicy Undicom.pl stanęli na wysokości zadania, zaskakując przyjaznym nastawieniem, otwartą głową oraz rzetelnością na każdym etapie współpracy. Stąd też, serdecznie polecamy ich usługi.

Poarma
Koordynator projektu, Piotr Trębacz
Enduro Trails
Nasz kompleks tras rowerowych potrzebował zmiany strony internetowej na nowoczesną i dopasowaną do obecnie obowiązujących wymogów technicznych. Jej wykonanie zleciliśmy Undicom.pl, a efekty współpracy są dla nas w pełni satysfakcjonujące. Zarówno projekt strony internetowej, jak i jej techniczna oprawa pozwoliły odświeżyć wizerunek przedsiębiorstwa oraz skuteczniej komunikować się z rynkiem.
Dziękujemy Undicom.pl zarówno za pełen profesjonalizm i miły kontakt, jak i za kreatywne reagowanie na nasze potrzeby. Z przyjemnością możemy polecić Państwa usługi.dstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie. 
Enduro Trails
ECO RIDERS S.C. Jakub Jonkisz, Paweł Zyzański
Etilab
Firmie Undicom.pl zleciliśmy przygotowanie nasze nowej strony internetowej, która miała za zadanie odnowić wizerunek naszej firmy, a także wesprzeć działania biznesowe. Współpraca układała się bardzo pomyślnie, a finalnie otrzymaliśmy produkt, który nie tylko spełnił nasze oczekiwanie, ale mile nas zaskoczył pomysłowością i wykonaniem. Firma Undicom.pl w trakcie przygotowania strony cierpliwie słuchała naszych uwag i nanosiła poprawki. Cały proces przebiegał sprawnie i bez zakłóceń. Po zatwierdzeniu strony zostaliśmy przeszkoleni z panelu CMS abyśmy mogli samodzielnie nanosić zmiany na naszej nowej stronie.
Etilab
Sylwia Dudek, Primera Polska Sp. z .o.o.
Bezglutek - sklep internetowy
Firma Undicom wykonała dla Nas projekt sklepu internetowego zintegrowanego z systemem sprzedażowo-magazynowym, systemem płatności online oraz systemem nadań firmy kurierskiej. Firma Undicom wykazała się także elastycznością wspierając nas poza zakresem projektu.
Jesteśmy zadowoleni z realizacji projektu oraz z aktualnej współpracy i wsparcia po uruchomieniu sklepu.
Bezglutek - sklep internetowy
Ilona Skucha
Bialski Klub Sportowy S.A.
Pracownicy firmy podeszli do realizacji powierzonych im zadań związanych z naszą nową stroną www z dużym zaangażowaniem, oferując zarówno wszechstronne doradztwo, jak i kompleksową obsługę. Niezwykle sprawna komunikacja, funkcjonalne i kreatywne pomysły sprawiły, że współpracę z UNDICOM wspominamy bardzo pozytywnie i w przyszłości nie będziemy się wahać, by ponownie powierzyć w ich ręce wykonanie zlecenia.
Bialski Klub Sportowy S.A.
Andrzej Pyć, Prezes Zarządu Bialskiego Klubu Sportowego S.A.
Starostwo Powiatowe w Olkuszu

Oczekiwaliśmy kompleksowego wsparcia - od przeanalizowania naszego poprzedniego serwisu www, przez przedstawienie projektu zmian estetycznych i funkcjonalnych, aż po wykonawstwo, wdrożenie i udostępnienie CMS do obsługi treści oraz import danych z poprzedniego serwisu. Firma Undicom.pl ze wszystkich tych zadań wywiązała się bez zarzutu, a pracownicy wykazali bardzo duże zaangażowanie w realizację projektu.

Starostwo Powiatowe w Olkuszu
Paweł Piasny, Starosta
Urząd Miejski w Sośnicowicach

Firma UNDICOM zajmowała się wykonaniem serwisu internetowego dla gminy Sośnicowice, kompleksowo zajmując się wszystkimi zadaniami związanymi z tym procesem. Jesteśmy w pełni zadowoleni ze współpracy z UNDICOM. Fachowość, szerokie spojrzenie na tworzenie stron www, pomysłowość i przyjazne nastawienie do klienta, a przy tym bardzo wysoki poziom kultury osobistej to cechy, które wyróżniają pracowników firmy.

Urząd Miejski w Sośnicowicach
Sekretarz Gminy, Kazimierz Kaczmar
Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego

Zespół Undicom wykazuje się przede wszystkim profesjonalnością, rzetelnością, otwartością, dobrze odczytuje nasze potrzeby. Wszystkie powierzone zadania, między innymi przygotowanie strony internetowej Związku Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego wraz z identyfikacją wizualną Związku wykonane były w sposób rzetelny i w wyznaczonym terminie. 

Związek Gmin i Powiatów Subregionu Centralnego Województwa Śląskiego
Dyrektor Biura, Mariusz Śpiewok
Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.
Firmie Undicom.pl powierzyliśmy wykonanie strony internetowej Centrum Fizjoterapii Fizjofit. Jesteśmy mile zaskoczeni wysokim poziomem obsługi: zarówno profesjonalizmem, jak i przyjazną armosferą współpracy...
Centrum Fizjoterapii Fizjofit Sp. z o.o.
Agnieszka Rzepka, prokurent
Katowicki Węgiel Sp. z o.o.
Firmie Undicom.pl zleciliśmy wykonanie serwisu internetowego wraz ze sklepem online. Zależało nam zarówno na wysokiej jakości graficznej projektu, jak i sprawności technicznej, a także czasie wykonania usługi. We wszystkich tych obszarach współpracę z Undicom.pl oceniamy bardzo pozytywnie.
Katowicki Węgiel Sp. z o.o.
Marcin Barański Kierownik Działu Przetargów, Logistyki, Zaopatrzenia i ...
Sport Śląski

Jesteśmy zadowoleni z portalu, jaki wykonała dla nas firma Undicom.pl Mogliśmy liczyć na wsparcie i fachowe doradztwo ze strony pracowników Undicom-u, na wszystkich etapach tworzenia serwisu SPORTSLASKI.PL. To dzięki nim, zawartość merytoryczna serwisu jest czytelna dla odbiorcy, odszukiwanie informacji stało się bardzo intuicyjne. Jesteśmy przekonani, że przy kolejnych zleceniach, także nawiążemy współpracę z firmą Undicom.pl.

Sport Śląski
Wojciech Golonka, Tomasz Mikołajko
Centralny Ośrodek Sportu
Dzięki kreatywności i doświadczeniu specjalistów z firmy Undicom, nasze pomysły zostały przełożone na język IT w perfekcyjny sposób. Undicom.pl stworzyło nowoczesną, responsywną i bardzo funkcjonalną stronę internetową, dzięki której łatwo jest nam się komunikować z klientami.
Umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta, umiejętność sprawnego rozwiązywania problemów, duży spokój, a przy tym dobry rytm pracy sprawił, że zadanie zostało wykonane w krótkim czasie, bez utraty jakości.
Centralny Ośrodek Sportu
Ireneusz Furczyk, Zastępca Dyrektora
Orlando Travel
Na pochwałę zasługuje nie tylko profesjonalizm Undicom.pl, ale i sprawna komunikacja z klientem, elastyczność, gdy chodzi o zakres realizowanych prac oraz rzetelność i terminowość. To partner, którego życzymy każdemu.
Orlando Travel
Joanna Wojtas, Dyrektor ds. marketingu
Elprosys
Usługi zrealizowane dla naszej firmy Undicom.pl zostały wykonane na najwyższym poziomie. Jesteśmy w pełni zadowoleni z poziomu obsługi, kultury pracy oraz odpowiedzialności za podejmowane zadania.
Elprosys
Sebastian Żur, Prezes Zarządu
Asplant Skotniccy Sp. J.
Chcemy serdecznie podziękować zespołowi Undicom.pl za wykonanie strony internetowej dla naszej firmy. 
Potrzebowaliśmy nowoczesnego, responsywnego serwisu, który łączyłby zaawansowanie technologiczne z prostotą obsługi. I taki właśnie dla nas stworzono. Nasza nowa strona www działa bez zarzutu – stała się świetnym narzędziem komunikowania z rynkiem.
Asplant Skotniccy Sp. J.
Piotr Skotnicki, Współwłaściciel
Z.U.H. Markor Sp.J.
Profesjonalizm, elastyczność, inwencja i sympatyczna obsługa – tak w kilku słowach można podsumować najważniejsze zalety firmy Undicom.pl. Współpracowaliśmy z nią przez kilka miesięcy nad dużym projektem. 
Z.U.H. Markor Sp.J.
Jan Marszałek, Prezes Zarządu
Wektor Inwestycje
Mamy przyjemność poświadczyć, że firma UNDICOM to rzetelny i kreatywny twórca stron internetowych - partner, który spełnia najwyżej postawione wymagania. Z UNDICOM współpracowaliśmy przy tworzeniu naszego serwisu internetowego firmowego oraz strony internetowej dla naszej inwestycji.
Wektor Inwestycje
Marcin Brzeziński, Prezez Zarządu
Mesko
Z uwagi na satysfakcjonującą współpracę, bez wahania możemy polecić Undicom.pl jako wiarygodnego i profesjonalnego kontrahenta. Pracownicy Undicom.pl wykazali sie bogatą wiedzą techniczną oraz wyobraźnią, a także cierpliwością. W efekcie wspólnie wypracowaliśmy projekt, który spałniał nasze oczekiwania, a jego wdrożenie odbyło się w terminie, jaki ustaliliśmy.
Mesko
mgr.inż. Piotr Jaromin, Dyrektor ds. Marketingu i Sprzedaży
TOKA + HOME
Pragniemy wyrazić wysokie uznanie i satysfakcję ze współpracy z firmą Undicom. Firmie tej zleciliśmy wykonanie naszej strony internetowej, a zlecenie zostało wykonane terminowo i solidnie - w pełni zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.
TOKA + HOME
Tomasz Słomka
Leasing Team
Rekomendujemy firmę Undicom.pl jako profesjonalnego partnera w procesie budowy strony internetowej. Pracownicy firmy Undicom.pl służyli nam swoją wiedzą i doświadczeniem na każdym etapie współpacy - od stworzenia projektu strony, przez jej budowę aż po wprowadzenie treści i ostateczne poprawki.
Leasing Team
Julita Włodarczyk-Ossowska, Starszy Specjalista ds. PR
Piast Klub Biznesu
Undicom.pl jest firmą, która okazała się być solidnym partnerem biznesowym, umiejącym pracować pod presją czasu. Współpraca z Undicom.pl zaowocowała powstaniem strony internetowej zgodnej z naszymi oczekiwaniami.
Piast Klub Biznesu
Jakub Bieniasz, Manager Klubu Biznesu "Piast"
Hotel Podium
Firma Undicom.pl przygotowała projekt i wykonała nową stronę Hotelu Podium spełniającą nasze wymagania a także dostosowaną do obecnie panujących trendów w tym zakresie. Na pochwałę zasługuje również przejrzysty i łatwy w obsłudze panel administracyjny strony. Warto zwrócić uwagę na bardzo dobry kontakt oraz szybkość reakcji pracowników Undicom.pl na wszelkie nasze pomysły i sugestie.
Hotel Podium
Wojciech Rensz, Dyrektor Hotelu
Asten Group
Firma Undicom z Gliwic, zrealizowała dla nas projekt wdrożenia nowej strony www dla Marki Plastigo. Był to dla nas projekt wieloetapowy i złożony, jednak dzięki zaangażowaniu i fachowości Zespołu Pana Michała Unolda, przebiegł sprawnie i z satysfakcjonującym zakończeniem.
Asten Group
Marta Sikora, Kierownik ds. Marketingu
ABR Sp. z o.o.
Udzielamy rekomendacji firmie Undicom.pl, z którą stale współpracujemy przy realizacji rozlicznych projektów z zakresu IT i reklamy.
Undicom.pl to nie tylko szeroki zakres usług, ale również prawdziwy profesjonalizm.
ABR Sp. z o.o.
Rajmund Müller, Prezes Zarządu
Duwi International
Powierzony Undicom.pl projekt naszej strony internetowej www.duwi.pl został wykonany bardzo rzetelnie, kreatywnie i w terminie. Wysoka kultura pracy, przyjazne nastawienie do klienta, profesjonalna obsługa i bogata wiedza sprawiły, że jesteśmy w pełni zadowoleni z efektów podjętej współpracy i możemy polecić Undicom.pl jako kontrahenta godnego uwagi.
Duwi International
Grzegorz Żarczyński, Dyrektor Zarządzający
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
(...)  Agencji zleciliśmy wykonanie responsywnej strony internetowej, która będzie dostosowana do potrzeb użytkowników oraz dopasowana do naszych wymagań technicznych oraz wizerunkowych. Pracownicy zrealizowali zlecenie wzorowo, zaskakując swoim profesjonalizmem na każdym etapie współpracy.
Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o.
Sylwia Konik, HR Manager
Agropak Spółka Jawna
Firma Undicom.pl jest godna polecenia jako partner biznesowy. Uczciwość, profesjonalizm i szerokie horyzonty myślenia o grafice i tworzeniu stron internetowych oraz oprogramowania sprawiają, że można z nimi realizować nawet najbardziej ambitne i wymagające projekty.
Współpraca z Undicom.pl przebiegała harmonijnie, a wszystkie powierzone zadania zostały wykonane zgodnie z ustaleniami. Doceniamy sprawną i odbywającą się w przyjaznej atmosferze komunikację, ciekawe pomysły oraz kompleksowość oferty.
Wierzymy, że podobne do naszych pozytywne doświadczenia ze współpracy z Undicom.pl zdobędzie każdy, kto zdecyduje się na ich ofertę.
Agropak Spółka Jawna
Maciej Brzeziński, współwłaściciel
Zamek Karpniki

Mam przyjemność poświadczyć, że firma UNDICOM to rzetelny i kreatywny twórca stron internetowych - partner, który spełnia najwyżej postawione wymagania. Z UNDICOM współpracowaliśmy przy tworzeniu naszego serwisu internetowego, a jakość oferowanych usług nie budzi żadnych zastrzeżeń - efekt współpracy był dokładnie taki, jakiego oczekiwaliśmy.

Zamek Karpniki
Wojciech Masior, Prezes Zarządu
Polmar
Firmie Undicom.pl zleciliśmy stworzenie zarówno strony internetowej jak i systemu sprzedaży B2B (projekt i wdrożenie).
Powierzone usługi zostały wykonane w ustalonym czasie, zgodnie z przedstawionymi założeniami. Zaletą współpracy z Undicom.pl, poza profesjonalizmem, jest również sympatyczna atmosfera i przejrzyste warunki finansowe, a także szybka reakcja pracowników na nasze prośby.
Polmar
Marek Połeć, Właściciel
Multimedia Inspire Group Sp. z o.o.
Współpraca z firmą Undicom.pl w pełni sprostała naszym oczekiwaniom. Firma zapewniła nam partnerskie warunki, elastycznie dopasowując się do tego, czego potrzebowaliśmy.
Przyjacielska atmosfera, pełen profesjonalizm, nowoczesne podejście do pracy to powody, dla których z chęcią powierzymy w ręce Undicom.pl kolejne zlecenia.
Firmie udzielamy rekomendacji, polecając jej usługi wszystkim zainteresowanym nowoczesnymi serwisami internetowymi.
Multimedia Inspire Group Sp. z o.o.
Michał Kotłowski
MPGKiM Sp. z.o.o.
Firma UNDICOM.PL Michał Unold z siedzibą w Gliwicach, ul. Kościuszki 1c wykonała na potrzeby naszej firmy stronę internetową. Pracownicy tej firmy w trakcie prac nad stroną wykazali się zaangażowaniem, cierpliwością oraz pełnym profesjonalizmem...
MPGKiM Sp. z.o.o.
Mariola Kołodziej, Z-ca Dyrektora Zarządu ds. ekonomicznych
NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej
Firmie Undicom zleciliśmy przygotowanie nowej strony internetowej dla naszej Szkoły. Już pierwszy kontakt dał nam do zrozumienia, że to agencja, której szukaliśmy. Profesjonalne podejście, szybkie reagowanie na nasze prośby sprawiły, że współpraca przebiegła bardzo sprawnie.
Zależało nam na uzyskaniu nowoczesnej strony internetowej z atrakcyjną szatą graficzną, dopracowanej także w kwestii technicznej. Taki efekt udało się osiągnąć w 100%.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Undicom, dlatego agencję możemy zarekomendować jako profesjonalistów wyróżniających się rzetelnością i jakością wykonanej pracy.
NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ Szkół Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej
Grzegorz Wagner, Dyrektor
SFW Energia
Firma Undicom.pl jest wykonawcą naszego nowego serwisu internetowego, zapewnia także opiekę techniczną dla tegoż serwisu.
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą Undicom. Prace były wykonywane terminowo z należytą starannością.
SFW Energia
Antoni Słomiany, Prezes Zarządu
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.
Firma UNDICOM.PL Michał Unold zaprojektowała i wykonała dla nas rozbudowany serwis internetowy oparty na systemie zarządzania treścią (CMS). Współpracę z UNDICOM.PL oceniamy bardzo pozytywnie, głównie z uwagi na:
- kreatywność,
- profesjonalizm,
- rzetelność i terminowość,
- elastyczność...
HYDRO ZNPHS Sp. z o.o.
Jacek Zięba, Wiceprezes Zarządu
Pet Smile
Z firmą Undicom mamy przyjemność współpracować od niemal 5 lat. W tym czasie wykonała ona dla nas dwie strony internetowe, szereg materiałów reklamowych oraz najważniejszy z projektow - sklep internetowy www.petsmile.pl. 
Współpracę z firmą Undicom oceniamy bardzo wysoko. Cenimy sobie zarówno jakość wykonywanych usług jak i profesjonalizm, zaangażowanie i elastyczność osób wykonujących projekty.
Pet Smile
Patrycja Surmacz-Jagielska, PetSmile
Colmex
Współpracę z Undicom.pl oceniamy pozytywnie i rekomendujemy ją firmom poszukującym profesjonalnej agencji, która dotrzymuje ustalonych terminów. Potrzebowaliśmy nowej strony internetowej, która byłaby dopasowana do użytkowników mobilnych. Specjaliści podeszli do tematu z pełnym zaangażowaniem, przedstawiając swoje pomysły uwzględniające nasze wizje. Dzięki dużej elastyczności udało się osiągnąć założony cel – z nowej strony www jesteśmy zadowoleni.
Colmex
Janusz Bonczar, Prezes Zarządu
Norwoks
Firma Undicom.pl wykonała dla nas firmową stronę www. Główny nacisk chcieliśmy położyć na nowoczesny projekt graficzny i sprawność techniczną – ten efekt udało się osiągnąć. W rezultacie otrzymaliśmy atrakcyjną wizualnie stronę oraz przyjazny dla użytkownika panel administracyjny. 
Z tego miejsca chcemy podziękować zespołowi Undicom.pl za sprawną realizację zlecenia, a jednocześnie zarekomendować agencję jako profesjonalistów potrafiących wpisać się w potrzeby i oczekiwania klientów.
Norwoks
Katarzyna Skowron - Dział Handlowy
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Katowicach
(...) profesjonalne podejście – pracę rozpoczęto od przeanalizowania poprzedniej witryny, a następnie przekazano nam wstępny projekt i plan uwzględniający wszystkie nasze oczekiwania. 
Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Katowicach
Witold Terłecki, Dyrektor
Zakłady Produkcyjne B-D
Pracownicy Undicom.pl wywiązali się ze swojego zadania w 100%. Na każdym etapie współpracy jawili się jako specjaliści z elastycznym podejściem i drobiazgowością. 
Zakłady Produkcyjne B-D
Maryla Cybulska, Prezes Zarządu
Biomed
Firma Undicom.pl wykonała dla nas nową stronę Biomed Neurotechnologie, która spełnia nasze wszystkie wymagania. Podczas realizacji mogliśmy liczyć na elastyczność w działaniu, propozycje lepszych rozwiązań oraz solidność i odpowiedzialnosć w działaniu. 
Biomed
Tomasz Koptaś, Wiceprezes Zarządu
El Plus
Pracownicy UNDICOM wykazali się dużą cierpliwością w toku pracy nad projektem, uwzględniając wszystkie nasze uwagi i sugestie, a jednocześnie przedstawiając własne pomysły. Dzięki temu, w rezultacie powstał serwis, który dobrze wpisał się w nasze potrzeby biznesowe (...)
El Plus
Maciej Zaniewski, Dyrektor Generalny
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Sosnowcu
Dziękujemy za współpracę specjalistom z firmy Undicom.pl, w których ręce powierzyliśmy stworzenie naszego serwisu www. Firma wywiązała się ze zlecenia w 100%, tworząc dla nas serwis online wpisujący się w nowoczesne trendy. 
Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Odpadami Sp. z o. o. w Sosnowcu
Agnieszka Ziętara, Kierownik ds. Organizacji i Marketingu
Wydział Automatyki, Elekroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej

Pracownicy firmy Undicom.pl zarówno w trakcie realizacji projektu,
jak i po jego zakończeniu służyli nam radą i fachową pomocą. Firma Undicom.pl w pełni sprostała naszym oczekiwaniom tworząc, interesujący i w pełni profesjonalny serwis www. Z przyjemnością możemy polecić firmę Undicom.pl jako projektanta i wykonawcę stron internetowych spełniających oczekiwania każdego wymagającego klienta.

Wydział Automatyki, Elekroniki i Informatyki Politechniki Śląskiej
Prof. dr hab. inż. Jerzy Rutkowski, Dziekan Wydziału
Polonia Kępno
Firma Undicom.pl, na podstawie umowy zawartej w dniu 5 lutego 2016 roku, dla naszego Klubu wykonała restylizację logotypu oraz od podstaw utworzyła stronę internetową znajdującą się pod adresem www.kkspolonia.pl
Dzięki profesjonalizmowi, doświadczeniu oraz kreatywności całej kadry undicom.pl otrzymaliśmy serwis spełniający wszystkie nasze wymagania. 
Polonia Kępno
Karol Szubert, Prezes Zarządu KKS Polonia
Subopol

Subopol Sp. zo. o. wskazuje firmę UNDICOM.PL z siedzibą w Gliwicach, ul. Kościuszki 1C jako godnego polecenia partnera biznesowego. Aktualnie na rynku niełatwo znaleźć firmę, która w stu procentach wywiązuje się z narzuconego terminu, dlatego tak cenna jest współpraca z firmą UNDICOM.PL Bez wątpienia mocną stroną firmy jest rzetelność. Dzięki temu każdy kontrahent firmy może liczyć na bardzo wysokie standardy współpracy.

Subopol
Anna Wróblewska, Prokurent Spółki
Emet Impex
Zamówiliśmy zarówno graficzny projekt, jak i system obsługi strony CMS oraz strefę logowania. Potwierdzamy realizację projektu zgodnie z warunkami umowy oraz rekomendujemy współpracę z firmą Undicom.
Emet Impex
Krzysztof Seweryn, Wiceprezes Zarządu
Chemia i Biznes
Firma Undicom przygotowała dla EPS Media nową odsłonę portalu www.chemiaibiznes.com.pl (...) Współpraca oparta była na zaangażowaniu, rzetelności i bardzo dobrym podejściu do nas i do naszych potrzeb. (...) Współpraca jest kontynuowana, co najlepiej świadczy o zadowoleniu z wykonania usług przez firmę Undicom, którą polecamy jako partnera biznesowego.
Chemia i Biznes
Ewelina Płońska Stepulak, właścicielka
Graw

Polecamy współpracę z firmą Undicom.pl. Nasze doświadczenia pokazują, że to niezawodny partner biznesowy, który dzięki profesjonalizmowi i kreatywności bez trudu realizuje wszystkie powierzone mu zadania (...) Możemy zatem bez wahania zarekomendować usługi firmy Undicom.pl każdemu, kto szuka fachowców z najwyższej półki!

Graw
dr inż. Juliusz Grabczyk
Autorobot

W imieniu Autorobot-Strefa Sp. z o.o. oświadczam, że Firma UNDICOM.PL wykonała dla Naszej Firmy serwis internetowy.
Powierzając firmie UNDICOM.PL wykonanie serwisu, spotkaliśmy się    z profesjonalnym i partnerskim podejściem do realizowanego projektu. Rezultat współpracy spełnił nasze oczekiwania, zarówno pod względem zakresu funkcjonalności, jak i jakości wykonania. Współpraca przebiegała sprawnie i terminowo.

Autorobot
Elwira Dziewa, Prezes Zarządu
GHP Poland
Stworzenie nowej witryny zleciliśmy agencji Undicom.pl, osiągając oczekiwane rezultaty – zgodne z naszymi wyobrażeniami (...) Rekomendujemy firmę Undicom.pl jako partnera, wyróżniającego się profesjonalnym podejściem i obsługą klienta, doświadczeniem i umiejętnościami, a także terminowością.
GHP Poland
Jarosław Juszczyk, Prezes Zarządu
Canid. Centrum kynologiczne

Firma Undicom stworzyła stronę internetową www.canid.pl wraz ze strefą słuchacza, platformą do sprzedaży akcesoriów i newsletterem. Firma w całości spełniła nasze oczekiwania i odpowiedziała na każdą potrzebę dotyczącą zarówno wyglądu, jak i funkcjonowania strony.
Polecam współpracę z firmą Undicom.

Canid. Centrum kynologiczne
Intruktor szkolenia psów, Magdalena Grabowska
Merkator Gliwice

Współpraca z firmą Undicom.pl, okazała się dla nas w pełni satysfakcjonująca. Jej efektem jest stworzenie dla nas 3 serwisów internetowy: www.shindaiwa.pl, www.echopolska.pl, www.merkator-gliwice.pl oraz zbudowanie rozbudowanego systemu sprzedaży B2B, zsynchronozowanego z programem magazynowym Madar. 

Merkator Gliwice
Maciej Chłopczyk, Kierownik Działu Sprzedaży
Sportowe Beskidy
Wykonanie strony www przebiegło szybko, a ostateczny efekt sprostał postawionym oczekiwaniom. Cenimy sobie współpracę z Undicom.pl ze względu na profesjonalizm, kreatywność i szybką umiejętność reagowania na pojawiające się w trakcie pracy przeszkody.
Sportowe Beskidy
Marcin Nikiel, Redaktor naczelny portalu
Robert Moskwa

Chociaż narzuciliśmy firmie Undicom.pl raczej stresujące warunki realizacji (praca pod presją czasu, liczne zmiany zmiany koncepcji itp.), to wszystkie prace przebiegały sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Zawsze mogliśmy liczyć na pomoc i fachowe doradztwo. Dzięki doświadczeniu pracowników agencji, ich analitycznemu sposobowi myślenia i kreatywności, całość współpracy zakończyła się bardzo satysfakcjonującym nas efektem.

Robert Moskwa
Robert Moskwa, Prezes Zarządu
Cogito

Z firmą Undicom.pl wykonaliśmy do tej pory dwa projekty: stronę internetową i platformę sprzedażową. Oba zlecenia zostały wykonane zgodnie z założeniami, które zwłaszcza w przypadku drugiego z projektów stanowiły spore wyzwanie dla obu stron.Jesteśmy zadowoleni ze współpracy, a na szczególne uznanie zasługuje duża komunikatywność i profesjonalizm pracowników firmy. Myślę, że przy następnych projektach również chętnie nawiążemy współpracę z firmą Undicom.pl.

Cogito
Marek Kaczmar
Talent Partners

Rozpoczęcie współpracy z firmą Undicom.pl, okazało się trafną decyzją. Podczas realizacji, niejednokrotnie proponowane nam były nowoczesne rozwiązania funkcjonalne i użytkowe, co utwierdziło nas w przekonaniu, że nasz serwis jest budowany przez prawdziwych profesjonalistów. Szczerze polecamy korzystanie z usług firmy Undicom.pl.

Talent Partners
Hubert Bojarczuk, Właściciel
Sikret

Serdecznie polecamy usługi oferowane przez firmę Undicom.pl, profesjonalizm i podejście do przedstawionych tematów był na wysokim poziomie i spełniło nasze oczekiwania.Terminowość poszczególnych zleceń pozowliła szybko i sprawnie przechodzić  do kolejnych etapów zamówienia. Polecamy firmę Undicom.pl jako dobrego partnera z profesjonalnym podejściem do klienta.

Sikret
Mirosław Witkowski, Wiceprezes
HC GKS Katowice

Firma UNDICOM stworzyła dla naszego klubu kompleksowy projekt strony internetowej. Dzięki dobrej komunikacji, począwszy od fazy badania potrzeb klubu, a na ostatecznym uruchomieniu strony kończąc, powstała strona, która w pełni spełniła oczekiwania zarówno klubu, jak i kibiców. Pragniemy zarekomendować Firmę UNDICOM, jako profesjonalnego partnera, którego pracownicy nie ograniczają się do realizacji wytycznych, ale czynnie biorą udział w tworzeniu powierzonego im projektu. Jesteśmy przekonani, że Firma UNDICOM do każdego ze swoich klientów podchodzi z równym zaangażowaniem.

HC GKS Katowice
Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych Dariusz Domogała
Michał Zembala

Praca z firmą UNDICOM.PL była wyjątkową przyjemnością. Rzetelna, solidna stworzyła witrynę, która jest czytelna dla pacjenta i jego rodziny, ukazując najważniejsze informacje w zwięzły ale i przyjaźnie przedstawiony sposób. Zarządzanie stroną jest proste i niewymagające, co jest niezwykle ważne dla mnie - człowieka niezwiązanego i nieobytego w języku programowania.

Michał Zembala
Michał Zembala
Weindich

Z firmą Undicom.pl podjęliśmy współpracę w zakresie przygotowania kilku serwisów internetowych dla naszej firmy. Firma Undicom.pl nie ograniczyła się tylko do realizacji naszych pomysłów, ale także proponowała ciekawe i funkcjonalne rozwiązania, współtworząc projekt, tak aby wpisywał się w nowoczesne standardy tworzenia witryn. Profesjonalixm, zaangażowanie i indywidualne podejście do klienta to cechy, które sprawiają, że polecamy współpracę z firmą Undicom.pl

Weindich
Jerzy Weindich, Dyrektor
Alta

Niniejszą referencją potwierdzam, że firma Undicom.pl; ul. Kościuszki 1C, 44-100 Gliwice, wykonała dla nas wszystkie zlecone usługi w zakresie stworzenia portalu www.alta.pl i www.test2drive.pl. Przy wykonywaniu zleconych usług firma Undicom.pl wykazała się profesjonalizmem - wszystkie prace zostały wykonane rzetelnie, z należytą starannością oraz terminowo. Udzielamy firmie Undicom.pl referencji za profesjonalne wykonanie portali i zdecydowanie rekomendujemy do współpracy w zakresie www usług.

Alta
V-ce Prezes Zarządu, Tomasz Domański
VG-ORTH Multi Gips

Mimo dużej ilości treści, jaka chcieliśmy umieścić w serwisie, całość została zaprojektowana w sposób bardzo intuicyjny dla użytkownika. Strona jest Przejrzysta i czytelna, dzięki czemu użytkownicy w szybki sposób odnajdują informacje, które są dla nich istotne.

VG-ORTH Multi Gips
Rafał Geudyn, Kierownik Sprzedaży
Marco

Naszą współprace rozpoczęliśmy od zaprojektowania i wdrożenia nowoczesnego systemu internetowego dla naszej firmy. Obecnie wspólnie pracujemy zarówno nad aktualizacją naszej strony internetowej jak i innymi projektami np: katalog informacyjny, katalog produktów, strona fundacji charytatywnej.  Firma Undicom.pl rzetelnie wywiązuje się z powierzanych zleceń oraz szybko reaguje na nasze uwagi.

Marco
Bartosz Połącarz, Dyrektor Działu Handlowego
Centrum Parkietowe Nowak

Nawiązanie współpracy z Undicom.pl okazało się strzałem w dziesiątkę. Firma świadczy usługi na najwyższym poziomie, dbając o rzetelną obsługę swojego klienta. Szczególne podziękowania kierujemy dla Pani Marceliny Kaczmarskiej. Dzięki Niej urzeczywistniliśmy wizję naszej nowej wizytówki w sieci. Wyrazy uszanowania kierujemy także dla Pana Michała Unolda. W najważniejszych etapach całego projektu zaoferował On nieocenioną pomoc, bez której finalny efekt nie byłby możliwy. Satysfakcja - tak jednym słowem można opisać nasze wrażenie dotyczące wspólnego działania z firmą Undicom.pl. Serdecznie polecamy firmę Undicom.pl wszystkim, którzy szukają jakości na bardzo wysokim poziomie. 

Centrum Parkietowe Nowak
Ryszard Kurtok
Śląska Sieć Metropolitalna

Zlecony serwis internetowy firma Undicom.pl wykonała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykazując się przy tym pełnym profesjonalizmem, terminowością, a także znajomością najnowszych trendów obowiązujących podczas projektowania. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom graficzny oraz intuicyjna nawigacja, dzięki czemu każdy użytkownik bez problemu znajdzie interesujące go informacje czy wiadomości. Na każdym kroku mogliśmy także liczyć na pomoc pracowników Undicom.pl.

Śląska Sieć Metropolitalna
Grzegorz Witkiewicz, Prezes Zarządu
Opinion Sp. z o.o.
Chcielibyśmy zarekomendować Undicom.pl jako rzetelną firmę wykonującą profesjonalne strony internetowe. Pracownicy Undicom.pl cechują się nie tylko szeroką wiedzą i doświadczeniem w tej dziedzinie, ale również profesjonalnym podejściem do klienta oraz stawianych przez niego indywidualnych wymagań. Firma Undicom.pl obsługuje nas również w zakresie grafiki reklamowej, m.in. elektronicznych kartek świątecznych.  
Opinion Sp. z o.o.
Marek Waliszak, Prezes Zarządu
Skin Laser Studio

Wieloletnia współpraca zarówno Krystyny Lubelskiej, działającej w ramach Specjalistycznej Praktyki Lekarskiej, jak i Kliniki pod nazwą: SkinLaserStudio Dermatologia i Medycyna Estetyczna NZOZ K.J.M. Lubelscy s.c. w Katowicach, z pełną odpowiedzialnością pozwalają na sformułowanie powyższych referencji komplementujących Undicom.pl.
Jednocześnie składamy Undicom.pl, a w szczególności Szanownemu Panu Michałowi Unold serdeczne podziękowania za dotychczasową wieloletnią bezkonfliktową i owocną współpracę.

Skin Laser Studio
Krystyna i Jerzy Lubelscy oraz Zespół Skin Laser Studio
Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej "Piątka"

Strona wykonywana przez firmę Undicom.pl spełnia wszystkie nasze oczekiwania i dlatego chcielibyśmy potwierdzić wysokie kwalifikacje jej pracowników. Osoby, z którymi mieliśmy okazję pracować, wykazały się dużym zaangażowaniem, umiejętnościami i kreatywnością. To właśnie sprawiło, że współpraca z wykonawcą była czystą przyjemnością. 

Gliwickie Towarzystwo Sympatyków Piłki Nożnej Pięcioosobowej "Piątka"
Jarzy Wojewódzki
GTK Gliwice

Polecamy firmę Undicom.pl, jako sumiennego i rzetelnego wykonawcę serwisów internetowych. Projekty zostały zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami, a wsparcie i fachowe doradztwo ze strony firmy, zagwarantowały doborem dla nas najlepszych rozwiązań technicznych. Na pochwałę zasługuje też bardzo dobra komunikacja z firmą.  

GTK Gliwice
Jarosław Zięba
Wydawnictwo Sonia Draga
Pracownicy firmy Undicom wykazali się indywidualnym i profesjonalnym podejściem do realizacji zamówienia. Służyli nam radą i pomocą zarówno w trakcie realizacji projekty jak i po jego zakończeniu...
 
...Z przyjemności możemy polecić firmę Undicom jak profesjonalnego i otwartego na potrzeby klienta partnera biznesowego.
Wydawnictwo Sonia Draga
Sonia Draga, Prezes
Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach potwierdza niniejszym, że firma Undicom.pl wykonała dla nas interaktywny generator CV. Powierzone zadanie zostało zrealizowane w sposób rzetelny oraz profesjonalny, z zachowaniem należytej dbałości o szczegóły i ustalone na początku terminy. Fachowość pracowników, indywidualne podejście do klienta, bardzo dobry kontakt - wszystkie te elementy zaowocowały wzorową współpracą.

Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Hanna Przewoźniak, Dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Świętochłowicach
Grupa PSB Buster

Dzięki fachowemu podejściu do wykonywanych działań oraz zaangażowaniu całego zespołu Undicom.pl, praca nad utworzeniem dla nas nowej strony internetowej przebiegała sprawnie, a jej efekt spełnił nasze oczekiwania.
Zlecenie zostało wykonane na wysokim poziomie. Kontakt przez Internet oraz telefon okazał się wystarczający do omówienia wykonanej usługi.

Strona internetowa została wykonana profesjonalnie, a panel administracyjny umożliwia nam samodzielną edycję zawartości serwisu.

Grupa PSB Buster
Paweł Chorzelski
Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Dzięki profesjonalnej stronie możemy oferować usługi promocyjne przyszłym sponsorom ligi oraz podziękować podmiot już wspierającym nasze działania. Gorąco polecamy firmę Undicom jako firmę gwarantującą wykonanie stron na najwyższym poziomie wizualnym, nawigacyjnym i stawarzających możliwość do zarządzania danymi. Strona jest nie tylko naszą wizytówka, ale też narzędziem do zarządzania i miejscem promocji naszych sponsorów.
Stowarzyszenie "Cała Naprzód"
Łukasz Gorczyński, koordynator NLF
GH INTERTECH

Firma GH INTERTECH Spółka z o.o. rekomenduje niniejszym Firmę UNDICOM.PL z siedzibą w Gliwicach, jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie wykonania witryny internetowej. zaletą firmy UNDICOM.PL jest terminowość, kreatywność oraz profesjonalizm.

GH INTERTECH
Dyrektor Generalny, Alona Barrutia
MTL Asco Rail

Firma Undicom.pl zaprojektowała oraz wykonała dla nas stronę internetową www.ascorail.eu.
Strona została wykonana szybko, profesjonalnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami zarówno pod względem graficznym, funkcjonalnym, jak i merytorycznym. Na każdym etapie współpracy godna podkreślenia jest staranność pracowników, profesjonalne i indywidualne podejście do zleconych zadań. Wszystkie zmiany i uwagi zostały wykonane szybko i skutecznie.

MTL Asco Rail
Członek Zarządu, Dyrektor Produkcji, Artur Sonek
Gmina Rajcza

Doświadczenie, oraz kreatywność firmy, zaowocowała stworzeniem serwisu spełniającego nasze oczekiwania: przejrzystość witryny, atrakcyjny design oraz zastosowanie innowacyjnych rozwiązań. Kontakt z pracownikami firmy na najwyższym poziomie. Gorąco polecamy wszystkim współpracę z firmą UNDICOM, która nie tylko potrafi spełnić oczekiwania klienta, ale która również wychodząc na przeciwko potrzebom, proponuje unikatowe rozwiązania.

Gmina Rajcza
Kazimierz Fujak, Wójt Gminy
Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.

Strona została wykonana szybko i profesjonalnie zarówno pod względem graficznym jak i funkcjonalnym. Na każdym etapie współpracy warta podkreślenia jest również profesjonalność i uprzejmość koordynatora - opiekuna projektu. Ponadto wszelkie zmiany oraz uwagi przekazywane przez naszą spółkę, były wdrażane szybko i skutecznie.

Fabryka Przewodów Energetycznych S.A.
Krzysztof Kaleta, Prezes Zarządu
Champion

Współpraca z firmą Undicom.pl zarówno od strony organizacyjnej jak i sam proces tworzenia sklepu, mogę uznać za wysoce profesjonalny. Niespotykana kompetencja, zrozumienie naszych potrzeb, kreatywność w działaniu, wspólne opracowywanie kolejnych etapów pracy oraz miły kontakt pozwalają mi stwierdzić, że firma Undicom.pl sprostała wszystkim moim wymaganiom, nawet tym z pozoru najtrudniejszym.

Moje zadowolenie przelewam na papier polecając Undicom.pl wszystkim, którzy do tej pory nie mieli przyjemności współpracować z tą firmą.

Champion
Arkadiusz Szlachetko
Dawna Piekarnia

Chcielibyśmy zarekomendować firmę Undicom.pl z siedzibą w Gliwicach, jako profesjonalnego wykonawcę strony internetowej inwestycji Dawna Piekarnia by John Galt. Podczas naszej współpracy, firma Undicom.pl wykazała się zaangażowaniem i elastycznością działań. Wszelkie sugestie dotyczące projektu konsultowane były szybko, co zapewniło sprawną i terminową realizację zlecenia. Polecamy usługi firmy Undicom.pl, jako kreatywnego i rzetelnego Partnera do współpracy.

Dawna Piekarnia
Marta Trocka, Dyrektod ds. sprzedaży
700 lat Świętochłowic

Prace zostały przeprowadzone sprawnie i profesjonalnie. Mimo wyjątkowo krótkiego terminy przewidzianego na realizację zlecenia, serwis został uruchomiony zgodnie ze wszystkimi ustaleniami, jakie zapadły na początku naszej współpracy.

700 lat Świętochłowic
Janusz Kalafarski, Naczelnik Wydziału Promocji Miasta
Kopernika 26, Biurowiec Katowice
Na szczególne uznanie zasługuje  szybkość, z jaką pracownicy firmy Undicom.pl odpowiadali na wszelkie nasze sugestie, pojawiające się w trakcie prac nad witryną. Okazane nam zaangażowanie i solidność dały rezultat w postaci strony internetowej w pełni odpowiadającej naszym oczekiwaniom.
Kopernika 26, Biurowiec Katowice
Jan Twardowski, Prezes Zarządu
DMS

Firma Undicom stworzyła nowy system CMS do naszej strony internetowej, zajmowała się bieżącą obsługą strony oraz wprowadzeniem na niej wszelkich innowacji. Sugestie Undicom i promowane rozwiązania okazały się cenne i trafne.
Zawsze mogliśmy liczyć na szybką realizację na zgłoszony z naszej strony problem i solidną pomoc.

DMS
Ewa Cacaj, PR&marketing Manager, Kancelaria DeBenedetti Majewski Szcześniak
Nowy Dom

Niniejszym mamy przyjemność zarekomendować firmę Undicom.pl    z siedzibą w Gliwicach przy ulicy Kościuszki 1c, która wykonała dla nas projekt budowy portalu internetowego. Podczas realizacji projektu w/w firma wykazała się dużym profesjonalizmem, zaangażowaniem i kreatywnością. Dzięki proponowanym pomysłom i uwagom ze strony firmy Undicom.pl projekt był ulepszany tak, aby funkcjonalność, a zarazem intuicyjność działania była kierowana dla dobra użytkowników. Współpraca z tym wykonawcą zaowocowała powstaniem innowacyjnego portalu budowlano-nieruchomościowego, posiadającego nowoczesne rozwiązania dla klientów. Mając na uwadze bardzo pozytywną opinię wynikającą ze współpracy z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Undicom.pl jako profesjonalnego partnera wykonującego usługi na najwyższym poziomie.

Nowy Dom
Łukasz Grezel, Właściciel
Prażmowscy

Firma Undicom wykonała dla nas stronę internetową oraz layout wszelkich materiałów graficznych naszej firmy (papier firmowy, wizytówki, ulotki, banery itp). Podczas współpracy ujęła nas przede wszystkim swoim profesjonalizmem oraz terminowością. Nigdy nie było problemów z kontaktem z przedstawicielami firmy. Obsługa była szybka, rzeczowa i miła. Oferowane propozycje graficzne spełniały nasze oczekiwania estetyczne. Stawki za wykonywane prace były przystępne nawet dla tak małej firmy jak nasza. Zdecydowanie polecam współpracę z firmą Undicom.

Prażmowscy
Anna Sawicka,Właściciel
Dressi

Firma Undicom.pl stworzyła dla nas nowoczesny sklep internetowy z elegancką odzieżą damską, który na tle konkurencji wyróżnia się atrakcyjną szatą graficzną oraz prostą i intuicyjna obsługą.
Pracownicy tej firmy to osoby bardzo komunikatywne, kreatywne, które na bieżąco śledzą trendy i działania rynku reklamowego w internecie. Cechuje ich nie tylko profesjonalizm usług, ale również ogromne zaangażowanie w prowadzone prace.
Kontakt z nimi przebiegał bezproblemowo, wobec czego szybko udało nam się wypracować wspólną koncepcję prowadzenia działań. Rekomendujemy firmę Undicom.pl, jako solidnego partnera podczas tworzenia serwisów internetowych.

Dressi
Alicja Czarnecka, Dressi
BAPis Bap Image System
We emphasize the fact that UNDICOM reacts promptly to change requests and necessary adaptions. Furthermore we have been shown great cooperativeness no only for designin our website as gos as possible but also for the entire necessary environment, like profesisional pictorial design, evaluation tool etc.
After activation of our newly designed website we notice a definite gain of enquiries from all over the world. This exactly was our primary objecitive and we already now are benefitting. For the future we project a further extension of establishing contact to our existing as well as to new potencial customers.
BAPis Bap Image System
Nico L. Runge
Centrum Językowe CLAN

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Undicom.pl, jako rzetelna i profesjonalną firmę. Nasza strona wykonana w całości przez Undicom.pl prezentuje się wspaniale i posiada wszelkie potrzebne nam funkcje, a jest ich niemało. Doceniamy bardzo milą obsługę i szybkie interwencje w przypadku problemów oraz indywidualne podejście do klienta. Za spokojnym sumieniem polecamy Undicom.pl innym firmom.

Centrum Językowe CLAN
Magdalena Duchnik, Diana Kubica - Właściciel
Bumblebee

Z wielką przyjemnością rekomendujemy firmę Undicom.pl, która stworzyła profesjonalny, zaawansowany i nowoczesny serwis www.Bumblebee.pl.
Innowacyjność, profesjonalizm oraz słuchanie potrzeb klienta przez pracowników firmy Undicom.pl pozwoliło stworzyć dokładnie taki sklep internetowy, jakiego oczekiwaliśmy.
Stały kontakt, bardzo szybkie odpowiedzi i reakcje na każdym etapie pracy, od projektowania graficznego serwisu do programowania, pozwoliły na sprawny przebieg współpracy pomimo dzielących nas kilometrów.

Bumblebee
Wojciech Rybicki, Właściciel
TB Polska

Firma TB Polska Sp. z o.o. dziękuje firmie Undicom.pl za wykonanie strony internetowej oraz sklepu.
W trakcie naszej współpracy firma wykazała się rzetelnością, profesjonalizmem oraz kreatywnością. Mocną stroną działalności firmy jest indywidualne podejście do klienta i otwartość na sugestie drugiej strony. Undicom to fachowcy o sporej wiedzy technicznej, orientujący się w najnowszych trendach.
Z satysfakcją firma TB Polska rekomenduje Undicom.pl, jako godnego zaufania partnera.

TB Polska
Prezes Zarządu, Józef Spałek
HOVEN Sp. z o.o.

HOVEN współpracując z firmą Undicom zawsze otrzymuje usługi najwyższej jakości. Jej pracownicy wykazują się dużą starannością wsłuchiwania się w potrzeby klienta, co w połączeniu z kreatywnością powoduje, że realizacja projektów przebiega szubko i solidnie.

HOVEN Sp. z o.o.
Tomasz Kapica, Kierownik Marketingu
Zpec Sp. z o. o. Zabrze
Zabrzańskie Przedsiębiorstwo Energetyki Ciepłowniczej Sp. z o.o. rekomenduje firmę Undicom.pl jako rzetelnego partnera biznesowego, który na nasze zlecenie stworzył profesjonalny serwis internetowy w pełni spełniający wszelkie nasze oczekiwania. Pracownicy Undicom.pl na każdym etapie realizacji projektu wykazali się zaangażowaniem, kreatywnością, fachowością i profesjonalnym podejściem w relacjach z Klientem.
Zpec Sp. z o. o. Zabrze
mgr inż Grzegorz Czochara, Członek zarządu
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że firma Undicom.pl świadczy dla nas usługi informatyczne związane z wdrożeniem oraz obsługą strony internetowej. Nasza współpraca przebiega bez przerwy od 04.11.2010r. do chwili obecnej.
Zaświadczamy, żę jest to świadcząca profesionalne usługi, solidna i dotrzymująca terminów firma.
Zabrzańska Spółdzielnia Mieszkaniowa
mgr Ilona Wilczek, Zastępca Prezesa Zarządu
Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Spółka z o.o.
Na podstawie naszej dotychczasowej współpracy stwierdzam, że doświadczenie i wysokie kwalifikacje zespołu Undicom.pl gwarantują projekty wysokiej jakości, dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dotychczasowa współpraca daje nam podstawy do twierdzenia, że Firma ta doskonale poradzi sobie z zagadnieniami w podobnym zakresie.
Przedsiębiorstwo Składowania i Utylizacji Odpadów Spółka z o.o.
Edward Mazur, Prezes Zarządu
MPGK - Świętochłowice

Realizując dla mojej spółki projekt budowy strony internetowej, osiągnąłem zamierzony cel. Pracownicy firmy dostrzegali moje priorytety, sugestie. Współpraca przebiegała bardzo dobrze.

Polecam Undicom.pl. To solidny partner.

MPGK - Świętochłowice
Jacek Gaim, Zastępca Dyrektora Naczelnego. Członek Zarządu
Apteka Zdrowit

Z przyjemnością potwierdzamy, że firma Undicom.pl wykonała dla firmy Zdrowit Bartosz Olszewski i wspólnicy Sp. J. profesjonalne projekty graficzne serwisu internetowego. Wszelkie zlecone w tym zakresie prace firma Undicom.pl wykonała zgodnie z naszymi oczekiwaniami, wykazując się przy tym kreatywnością oraz terminowością. Na szczególną uwagę zasługuje wysoki poziom opracowanych projektów graficznych oraz propozycje funkcjonalnych rozwiązań.

Na podstawie dotychczasowych doświadczeń możemy z pełnym przekonaniem polecić Undicom.pl jako firm rzetelną, zaangażowaną i profesjonalną w realizacji powierzonych jej zleceń.

Apteka Zdrowit
Bartosz Olszewski
BdB Badania dla Biznesu

Firma UNDICOM przygotowała dla BdB Badania dla Biznesu projekt strony internetowej. Pracownicy firmy wyróżnili się profesjonalnym podejściem do klienta i umiejętnością wsłuchiwania się w jego potrzeby. W trakcie torzenia projektu otrzymaliśmy wiele praktycznych wskazówek, które znacząco wzbogaciły funkcjonalność naszego serwisu internetowego. Duża staranność, połączona z kreatywnością zespołu projektowego sprawiły, że realizacja zlecenia przebiegła szybko i pomyślnie.

BdB Badania dla Biznesu
Partner, Jan Mądry
Nasza Szkoła
Firmę Undicom.pl wysoko cenimy za zaangażowanie, elastyczność oraz kompleksowość usług. Zlecenie wykonania strony internetowej zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami i wymaganiami. Szczerze polecamy usługi firmy Undicom.pl
Nasza Szkoła
Zabrzańskie Towarzystwo Szkolne, Katarzyna Urbańczyk Prezes Zarządu ZTS
BOMA Bogdan Nowak
Realizując zlecenie, pracownicy Undicom.pl wykazali się zaangażowaniem, należytą starannością i elastycznością na wszystkich etapach działania. Praca nad projektami graficznymi oraz oprogramowaniem serwisu przebiegała w sposób szybki i profesjonalny.
BOMA Bogdan Nowak
Krzysztof Mojsym, Kierownik detalicznej sprzedaży internetowej
City Car Sp. z o. o.
Powierzone zlecenie zostało wykonane zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami, z zachowaniem wszystkich wymaganych terminów,
z należytą starannością i sumiennością. Wykonawca wykazał się wysokim poziomem wiedzy technicznej i fachowością w wykonaniu powierzonego zlecenia.
City Car Sp. z o. o.
Mirosław Miodoński, Prezes Zarządu
Śląski Związek Gmin i Powiatów
Realizując zlecenie, pracownicy Undicom.pl wykazali się zaangażowaniem, należytą starannością i elastycznością na wszystkich etapach zadania. Praca nad projektami przebiegała w sposób profesjonalny i szybki. Dodatkowo, firma Undicom.pl przejawiała pozytywny stosunek do klienta oraz dobrą wolę w zakresie zgłaszanych przez klienta dodatkowych uwag nie wchodzących w zakres umowy.
Śląski Związek Gmin i Powiatów
Mariusz Śpiewok, Kierownik projektu
bit Polska
Podczas kilkuletniej pracy firma Undicom.pl dała poznać się jako dobry Partner, wykazujący się rzetelnością, kreatywnością i pełnym profesjonalizmem działania. Zlecone prace były wykonywane terminowo
i w pełnym zakresie, a ich efekt w postaci stron internetowych, projektów logotypów, projektów ulotek, plakatów oraz ogłoszeń prasowych i banerów reklamowych doskonale służą firmie.
bit Polska
Katarzyna Siedlecka-Głasek, Dyrektor oddziału Warszawa
Marcoll S.C.
Niniejszym oświadczamy, iż firma Undicom.pl w pełni wywiązała się
z powierzonego jej zadania - stworzenia strony internetowej. Współpraca z Undicom.pl była satysfakcjonująca i bardzo owocna. Opracowanie strony internetowej przebiegło szybko i sprawnie.
Marcoll S.C.
mgr inż. Łukasz Marcoll
EPIONE Katarzyna Wrześniewska, Narcyz Wrześniewski Spółka Jawna
Firma Undicom.pl zaprojektowała dla nas stronę internetową www.dermavip.pl opartą na systemie CMS z pełnym panelem administracyjnym oraz opracowała logotyp. Wszelkie prace wykonane zostały z należytą starannością, w sposób terminowy, zgodnie z naszymi wymaganiami oraz oczekiwaniami. Na uwagę zasługuje kreatywność, profesjonalizm oraz fachowa pomoc pracowników firmy Undicom.pl.
EPIONE Katarzyna Wrześniewska, Narcyz Wrześniewski Spółka Jawna
Adrianna Sadowska, Dział Marketingu i Sprzedaży
AlGroup
Z przyjemnością deklarujemy chęć dalszej współpracy z firmą Undicom.pl oraz polecamy jej kreatywne i profesjonalne usługi innym firmom, którym zależy na zbudowaniu odpowiedniego wizerunku oraz zaufania wśród klientów, a co za tym idzie byciu bardziej konkurencyjnym na biznesowym rynku.
AlGroup
Arkadiusz Leszczyński, Właściciel
EKOMAX Sp. z o.o.
Zarząd Ekomax Sp. z o.o. ma przyjemność podziękować firmie Undicom.pl za profesjonalne wykonanie witryny internetowej, rzetelną obsługę
z zakresu usług reklamowych i projektów graficznych na potrzeby firmy.
EKOMAX Sp. z o.o.
Stanisław Guszta, Prezes Zarządu
JANUS Sp. z o.o.
Mamy przyjemność zaświadczyć, że Firma Undicom.pl na nasze zlecenie opracowała cztery strony internetowe. Zlecenie zostało zrealizowane zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Ponadto opracowany program wykonany został bardzo elastycznie, umożliwiając nam samodzielne dokonywanie zmian oraz wprowadzanie nowych produktów, zdjęć, tekstów w serwisach bez udziału zleceniobiorcy.
JANUS Sp. z o.o.
Maciej Borówka, Marketing Manager
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Podziękowania dla Undicom, za okazane wsparcie i pomoc przy organizacji 19. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gliwicach.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
Sztab Gliwice
Zamów bezpłatną wycenę na serwis internetowy
Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub e-mail:

500 - 040 - 666